O mnie

Jacek Spodniewski - jest polskim zielarzem. Sztuki fitoterapii uczył się podczas kilkuletnich kursów dla lekarzy z zakresu znajomości fizjologii, patologii i terapii z zastosowaniem ziół, które odbywał w Częstochowie i Krakowie. Przez wiele lat praktykował w gabinecie ziołolecznictwa w Gorzycach.

Jako człowiek, który poznał ziołolecznictwo i sposoby "leczenia" naturalnego nie zgadza się z obecnym wizerunkiem naturoterapii, która dzisiaj opiera się o wróżbiarstwo, jasnowidztwo i ezoterykę, co można nazwać formą okultyzmu. Dlatego jako terapeuta z dniem 31 marca 2009r rezygnuje z używania nazwy NATUROTERAPIA, gdyż stała się ona niezgodna z pierwotnym założeniem leczenia czy też wspomagania organizmu zgodnie z jego procesem biologicznym i prawami Dekalogu.

Obecnie przyjmuje w Jastrzębiu Zdroju.
 

Trudne sprawy...
Od pewnego czasu krąży wiele pomówień co do mojej osoby. Szkoda, że większość z nich pochodzi od osób, których nawet osobiście nie znam. Ale są i takie, które są mi "dobrze" znane. Nie zawsze każdemu potrafiłem pomóc, a kiedy mówiłem o tym wprost by być uczciwym i by dana osoba poszukała właściwego lekarza, spotykałem się ze złością i ubliżaniem.

No cóż... Jeżeli macie Państwo do mnie pytania, są jakieś niejasności czy niepewność - zapraszam do spotkania i rozmowy.

Jacek Spodniewski

Aktualności

DUCHOWA SZKOŁA OJCA PIO

Wkrótce podamy dokładną datę rozpoczęcia nowego cyklu konferencji Duchowej Szkoły OJCA Pio. Prosimy o obserwowanie strony po 5 października.

Dziękuję.

Nadal zatrudnię Psychologów

Zatrudnię do współpracy psychologów wierzących, którzy chcą realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii.

Więcej…

W szkole Ojca Pio

Czytanie na każdy dzień roku.

Chcemy Ci zaproponować przestrzeń do krótkiego spotkania z Twoim i Naszym Panem i Przyjacielem - z Jezusem! które nie zajmie więcej niż 10 minut.

Więcej…