O mnie

Jacek Spodniewski - jest polskim zielarzem. Sztuki fitoterapii uczył się podczas kilkuletnich kursów dla lekarzy z zakresu znajomości fizjologii, patologii i terapii z zastosowaniem ziół, które odbywał w Częstochowie i Krakowie. Przez wiele lat praktykował w gabinecie ziołolecznictwa w Gorzycach.

Jako człowiek, który poznał ziołolecznictwo i sposoby "leczenia" naturalnego nie zgadza się z obecnym wizerunkiem naturoterapii, która dzisiaj opiera się o wróżbiarstwo, jasnowidztwo i ezoterykę, co można nazwać formą okultyzmu. Dlatego jako terapeuta z dniem 31 marca 2009r rezygnuje z używania nazwy NATUROTERAPIA, gdyż stała się ona niezgodna z pierwotnym założeniem leczenia czy też wspomagania organizmu zgodnie z jego procesem biologicznym i prawami Dekalogu.

Obecnie przyjmuje w Jastrzębiu Zdroju.
 

Trudne sprawy...
Od pewnego czasu krąży wiele pomówień co do mojej osoby. Szkoda, że większość z nich pochodzi od osób, których nawet osobiście nie znam. Ale są i takie, które są mi "dobrze" znane. Nie zawsze każdemu potrafiłem pomóc, a kiedy mówiłem o tym wprost by być uczciwym i by dana osoba poszukała właściwego lekarza, spotykałem się ze złością i ubliżaniem.

No cóż... Jeżeli macie Państwo do mnie pytania, są jakieś niejasności czy niepewność - zapraszam do spotkania i rozmowy.

Jacek Spodniewski

Aktualności

Zmiana terminu konferencji

Dzisiejsza konferencja zostaje przełożona na poniedziałek za tydzień czyli 10 grudnia 2018 roku.

Nadal zatrudnię Psychologów

Zatrudnię do współpracy psychologów wierzących, którzy chcą realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii.

Więcej…

W szkole Ojca Pio

Czytanie na każdy dzień roku.

Chcemy Ci zaproponować przestrzeń do krótkiego spotkania z Twoim i Naszym Panem i Przyjacielem - z Jezusem! które nie zajmie więcej niż 10 minut.

Więcej…