• Gorący temat: Szczepienia - dla mężczyzn (i nie tylko) cz. 4

  W części pierwszej pisałem o odzyskiwaniu prawdziwych wartości utraconych przez różne okoliczności życiowe. Dlaczego zielarz tym się zajmuje? Ponieważ wszystko jest całością: emocje i ciało wzajemnie na siebie oddziałują.
   
  Dbałość o sen, dietę, ćwiczenia - wszystko jest ważne. Najmniej uwagi poświęcamy początkowi wszelkich dolegliwości - nieuporządkowanym
  Więcej
 • Gorący temat: Szczepienia cz.3 Odtruwanie

  Wszyscy pragniemy cieszyć się wolnością na różnych jej poziomach: wolnością wyboru, wolnością wypowiedzi, wolnością od pomówień,  ale przede wszystkim wolnością od lęku.

  Wszechobecny strach i zagrożenie to obecna medialna rzeczywistość. Dzisiaj nawet zmianę pogody tytułuję się: "Będzie jeszcze gorzej" jakby nikt nie pamiętał o wiele

  Więcej
 • Tego telewizja nie pokazuje

  Jedynym co dzisiaj słyszymy w mediach to strach przed zakażeniem, protesty restauratorów, hotelarzy, górali czy kobiet. Ogólnie można powiedzieć o wszechobecnym niezadowoleniu i chaosie. Taki właśnie świat z jakiś powodów jest głównie ukazywany przez medialne informacje. A rzeczywistość? Ludzie mają pragnienie dobra, jedności wspólnotowej gdzie

  Więcej
 • Powikłania po Covid-19 

  U pacjentów chorych na COVID-19 coraz częściej obserwuje się zmiany w sercu, nerkach, wątrobie oraz nieprawidłowe działanie układu nerwowego. Jak koronawirus niszczy te narządy? Jakie są powikłania? Oto niektóre z nich:

  Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Niestety, obecnie ilość osób z prośbą o kontakt wcale nie zmalał i przerasta już możliwości odpowiedzi nawet gdyby odbieranie telefonów miałoby odbywać się całodobowo.

Dlatego pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy nie otrzymali do tej pory ode mnie informacji zwrotnej.

Przypominam, że głównym miejscem działań terapeutycznych jest gabinet i aby takim mógł pozostać, to praca w kontakcie bezpośrednim jest priorytetową dotąd, dopóki będzie to możliwe. Każda inna forma kontaktu chwilowo nie będzie realizowana.

Aktualności

Ogłoszenie

Ze względu na nieustające zagrożenia ze strony koronawirusa oraz doświadczenia ze środkami dezynfekcyjnymi podrażniającymi skórę dłoni i "przykrym" zapachem różnych płynów, postanowiliśmy wprowadzić do nabycia w gabinecie specjalistyczne, wyłącznie medyczne, chirurgiczne środki dezynfekcyjne, przebadane dermatologicznie, które nie powodują zmian skórnych i nie "niszczą" dłoni.

Więcej…

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

W szkole Ojca Pio

Czytanie na każdy dzień roku.

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…
 • Domyślnie
 • Tytuł
 • Data
 • Losowo
zobacz więcej / SHIFT - Zobacz wszystkie Zobacz wszystkie