Gorący temat: Szczepienia

Aktualne szczepienia przeciw sars cov 2 budzą wiele kontrowersji. Medialne informacje są na tyle "głośne", że mają znaczący wpływ na decyzje społeczne. Nie chodzi tylko o szczepionki ale o wszystko co w nich słyszymy. Przestaliśmy słuchać rozsądku, a zaczęliśmy ślepo ufać i iść za tym co mówi się w internecie, telewizji i w radiu.

Wszechobecna informacja stała się głównym narzędziem opiniotwórczym do tego stopnia, iż ważniejszym stało się to co usłyszymy niż to kim jesteśmy, kim chcieliśmy być. Łatwo przychodzą nam waśnie z najbliższymi wraz z ocenianiem wszystkiego i wszystkich. Jak tu żyć?

Quo Vadis? - Dokąd zmierzasz?

Być może kiedyś ktoś odebrał Ci Twoją godność, być może nie miałaś/nie miałeś wystarczającego lub żadnego wsparcia od rodziców lub choćby od jednego z nich. Może nie usłyszałaś/nie usłyszałeś w dzieciństwie jak jesteś bardzo cenna/cenny, jak bardzo ważną jest twoja obecność w życiu. W zamian zaś było niekończące się upominanie, poprawianie, wykazywanie wyłącznie błędów i mówienie jak źle w życiu skończysz będąc nieudacznikiem. 

Zostałaś/zostałeś zakażona/zakażony śmiertelnym wirusem znacznie groźniejszym od obecnego sars-cov-2. Ten wirus potrafi zabić nie tylko ciało, czego już możemy doświadczać w różnych jego odsłonach lecz tym razem również duszę.  W skład tego wirusa wchodzą (b)raki: (b)rak własnej wartości, (b)rak miłości, zdrowej miłości. W jego budowie molekularnej mają miejsce wymagania cudzych, często niezrealizowanych oczekiwań pełnych różno-rakich objawów.

Po wielu latach możemy na naszych ulicach zaobserwować powikłania tej choroby. Dostrzegamy je w telewizji i różnych mediach hejtujących wszystko i wszystkich, niszczących każdego indywidualnie jak również całe społeczności. Wszechobecna nienawiść i chaos. Rozbicie i niezgoda. Rozwiązłość i śmierć niewinnych.

Czy jest antidotum na tego typu wirusa? Czy można zaszczepić się przed tym?

Rozpowszechniamy nową szczepionkę, która będzie podawana w kilku dawkach, w pewnym odstępie czasowym. Po gentelmeńsku w pierwszym etapie szczepień zaczynamy od mam dla dobra populacji. Zaczynamy od kobiet i ich wrażliwości.

Ten nowotwór nie musi skończyć się dramatem!

Ostrzeżenie: Podawany materiał może u osób niewrażliwych powodować odczyn alergiczny!

Jak włączyć polskie napisy na poniższym filmie:

  1. Kliknij na ikonkę koła zębatego (ustawienia).
  2. Następnie z pozycji "Napisy" wybierz: "Przetłumaczone automatycznie".
  3. Po ukazaniu się listy wyboru krajów należy wybierz: "Polski".

Aktualności

Ogłoszenie

Ze względu na nieustające zagrożenia ze strony koronawirusa oraz doświadczenia ze środkami dezynfekcyjnymi podrażniającymi skórę dłoni i "przykrym" zapachem różnych płynów, postanowiliśmy wprowadzić do nabycia w gabinecie specjalistyczne, wyłącznie medyczne, chirurgiczne środki dezynfekcyjne, przebadane dermatologicznie, które nie powodują zmian skórnych i nie "niszczą" dłoni.

Więcej…

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…