Gorący temat: Szczepienia - dla mężczyzn

W części pierwszej pisałem o odzyskiwaniu prawdziwych wartości utraconych przez różne okoliczności życiowe. Dlaczego zielarz tym się zajmuje? Ponieważ wszystko jest całością: emocje i ciało wzajemnie na siebie oddziałują.
 
Dbałość o sen, dietę, ćwiczenia - wszystko jest ważne. Najmniej uwagi poświęcamy początkowi wszelkich dolegliwości - nieuporządkowanym myślom i pragnieniom. Porządkujemy za to mieszkania, domy samochody, szafy ale nie siebie.
 
W tej części szczepimy uważnością głównie mężczyzn ale te "szczepienia" dotyczą w takim samym stopniu kobiet
Posłuchaj:
 

Pozostałe części z cyklu "Gorący temat: Szczepienia" znajdziesz w zakładce "Artykuły"

Aktualności

Ogłoszenie

Ze względu na nieustające zagrożenia ze strony koronawirusa oraz doświadczenia ze środkami dezynfekcyjnymi podrażniającymi skórę dłoni i "przykrym" zapachem różnych płynów, postanowiliśmy wprowadzić do nabycia w gabinecie specjalistyczne, wyłącznie medyczne, chirurgiczne środki dezynfekcyjne, przebadane dermatologicznie, które nie powodują zmian skórnych i nie "niszczą" dłoni.

Więcej…

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…