Stały kontakt oraz adres e-mail dla naszych pacjentów - Aktualizacja

W związku z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz dyrektywami rządowymi o ograniczeniu zgromadzeń i przemieszczania, pragniemy czynnie uczestniczyć w zapobieganiu rozprzestrzeniania koronawirusa poprzez całkowite dostosowanie się do tych wskazań.
Dlatego w tym trudnym dla wszystkich czasie proponujemy Państwu inne rozwiązania na okres, w którym nasze gabinety również pozostają chwilowo nieczynne.

Tak więc:

Zapewniamy o naszej rzetelnej pomocy i stałym kontakcie z nami,. A dla tych wszystkich, którzy pragną kontynuować i nie przerywać rozpoczętej terapii, stwarzamy szerokie możliwości, które zapewnią bezpieczną ciągłość porad z zakresu stosowania ziół i większej możliwości prewencji wirusowej poprzez informowanie o właściwym sposobie odżywiania, trybu życia oraz higieny osobistej i najbliższego otoczenia w obecnej sytuacji. Przypominamy, że nie ma leku, suplementu ani mieszanki ziołowej na koronawirusa! Najskuteczniejszy obecnie środek to dostosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) Każda informacja o takim specyfiku jest kłamstwem i wykorzystywaniem ludzkiej naiwności w obliczu zagrożenia i paniki z tym związanej. Możemy jednak zawsze każdej chorobie zapobiegać.


Poszerzamy możliwości kontaktu:


Listowny. Do listu należy dołączyć ostatnie zapisywane receptury (kartki z wizyt), krótki opis stanu zdrowia i dolegliwości, nr telefonu, aby była możliwość osobistej rozmowy z terapeutą i ewentualnie własną fotografię (zdjęcie legitymacyjne lub inne, pojedyncze - tylko siebie) aby lepiej można było skojarzyć daną osobę naszemu terapeucie. Proszę pamiętać o podaniu adresu zwrotnego. Fotografie i receptury odsyłamy z powrotem. Podajemy nasz adres do wysyłki listu: Gabinet i Sklep Zielarsko-Medyczny im.św.Ojca Pio; 44-337 Jastrzębie-Zdrój ul. Wyzwolenia 134.

Poprzez pocztę elektroniczną e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wiadomości e-mail proszę zamieścić imię i nazwisko, adres zwrotny na który przesyłamy zioła, (ponieważ w wielu miejscowościach aktualnie ich brakuje), krótkie streszczenie stanu zdrowia i dolegliwości, nr telefonu do osobistej rozmowy z terapeutą, proszę dołączyć w załączniku scan ostatnich receptur (kartek z wizyt) oraz własnej osobistej fotografii  aby łatwiej można było skojarzyć daną osobę naszemu terapeucie. Adres elektronicznej poczty e-mail służy wyłącznie korespondencji związanej z terapią. Nie będziemy odpowiadali na żadne wiadomości nie związane z w/w sprawami oraz od osób, które jeszcze u nas nie były.

Wszelkie inne zapytania związane z zapisami lub pozostałymi kwestiami organizacyjnymi proszę załatwiać drogą telefoniczną
32 44 02 711 od pon-pt w godz od 10:00 do 16:30 ;lub korzystać z aktualizowanych na bieżąco informacji zawartych na tej stronie internetowej.


Dodatkowo w razie potrzeb i  sytuacji, które chcielibyście Państwo skonsultować bezpośrednio z terapeutą, uruchomiony zostaje
Telefoniczny Dyżur Gabinetowy 32 44 02 711 czynny od pon-czw w godz. od 10:00 do11:00. Pozostały czas przeznaczony jest na korespondencje i w razie potrzeby indywidualne konsultacje telefoniczne związane z prowadzoną terapią.

PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ LISTÓW oraz WIAD e-MAIL Z POZA GRANIC NASZEGO KRAJU GDYŻ ZAMKNIĘTE GRANICE PAŃSTW I ZABLOKOWANE W ZWIĄZKU Z TYM PRZESYŁKI, UNIEMOŻLIWIAJĄ  WYSYŁANIE PREPARATÓW I ŚRODKÓW ZIOŁOWYCH A ICH ZAKUP W POZOSTAŁYCH SKLEPACH ZIELARSKICH JEST W TEJ CHWILI MOCNO OGRANICZONY. NIE PEŁNY SKŁAD ZAPISANEJ RECEPTURY DYSKWALIFIKUJE JEJ ZAŻYWANIE.

Prosimy wszystkich o cierpliwość i wyrozumiałość. Odbieramy całe mnóstwo połączeń telefonicznych starając się sprostać Państwa wszystkim pytaniom. Jeżeli nie potraficie się dodzwonić - cierpliwie zaczekajcie i po pewnym czasie próbujcie ponownie. Najlepiej z uśmiechem:)

PROSZĘ SAMOWOLNIE NIE POWTARZAĆ TYCH SAMYCH MIESZANEK ZIOŁOWYCH.

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIA OSOBISTEGO DOSTARCZANIA LISTÓW POLECONYCH I PRIORYTETOWYCH PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ, 
PROSIMY WSZYSTKICH ABY WYSYŁAĆ LISTY ZWYKŁE, KTÓRE MOGĄ  BYĆ ZOSTAWIANE W SKRZYNCE NA LISTY, ZAMIAST DOSTARCZANIA ICH OSOBIŚCIE - TAKIE JEST ZARZĄDZENIE POCZTY POLSKIEJ I WYTYCZNE DLA LISTONOSZY.

W TEJ SYTUACJI POLECAM PRZEDE WSZYSTKIM (W MIARĘ MOŻLIWOŚCI) DO KORZYSTANIA Z KONTAKTU DROGĄ ELEKTRONICZNĄ e-MAIL.

PRZESYŁKI (PACZKI) DOSTARCZANE SĄ DO PAŃSTWA BEZ UTRUDNIEŃ

(wszystkie nasze przesyłki i ich zawartość dezynfekujemy medycznym środkiem bakterio i wirusobójczym dla powierzchni szklanych, plastikowych oraz kartonowo-papierowych)

Aktualności

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

Stały kontakt oraz adres e-mail dla naszych pacjentów - Aktualizacja

W związku z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz dyrektywami rządowymi o ograniczeniu zgromadzeń i przemieszczania, pragniemy czynnie uczestniczyć w zapobieganiu rozprzestrzeniania koronawirusa poprzez całkowite dostosowanie się do tych wskazań.
Dlatego w tym trudnym dla wszystkich czasie proponujemy Państwu inne rozwiązania na okres, w którym nasze gabinety również pozostają chwilowo nieczynne.

Więcej…

Transmisje telewizyjne i radiowe Mszy św.

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

COVID-19 - ZIELARZ RADZI

Od pierwszej informacji o wirusie z WUHAN minęło trochę czasu. Dysponując obecnie wystarczającymi danymi na temat koronawirusa (COVID-19) mogę ostatecznie powiedzieć, że jednym z głównych czynników powodujących wtargnięcie i rozwój wirusa w organizmie jest wilgoć (śluz). Co zrobić aby SKUTECZNIE zabezpieczyć się przed wirusem? Nie dopuścić w tym czasie do powstawania wilgoci w organizmie. Eliminujemy ze swojej diety:

– surowe mięso, zimne produkty, słodkie lub śluzotwórcze pożywienie, czyli:

- surowe owoce i surowe warzywa, wody smakowe,  kiełki i soki słodzone, które powodują powstanie rzadkiego, wodnistego śluzu lub wilgoci. Podobny efekt wywołuje nadmierna ilość zbyt zimnego pożywienia – zaleca się, by pokarm miał temperaturę pokojową lub wyższą. 

Należy wyeliminować w tym czasie spożycie słodkich i innych śluzotwórczych pokarmów, do których zalicza się: nabiał, oleje, oleiste pokarmy, takie jak orzechy i nasiona (zwłaszcza orzeszki ziemne) oraz pokarmy zawierające skoncentrowane substancje słodzące. Jeśli w nadmiarze przyjmuje się cukry proste, które występują w słodzikach i owocach, cukry te także wzmagają rozwój infekcji, wirusów i drożdżowców. 

Więcej…