Ważna informacja !

Ziołowe mieszanki przepisywane w naszym gabinecie są indywidualnie dobierane dla danej osoby w zależności od obecnego stanu organizmu, a dokładniej mówiąc – narządów wewnętrznych. Nie są mieszankami gotowymi na daną dolegliwość, tak jak jest to w przypadku antybiotyków lub gotowych herbatek ziołowych. Dlatego nie powinno się stosować jednej złożonej receptury dla całej rodziny lub sąsiadów - nawet w przypadku tych samych objawów czy dolegliwości! Nie powinno się również samowolnie powtarzać tej samej mieszanki kilkakrotnie!
Nie dostosowanie się do powyższej informacji lub wskazań terapeuty może nieść za sobą poważne konsekwencje dla zdrowia, za które nie bierzemy odpowiedzialności.

Aktualności

ZMIANA TERMINU KONFERENCJI!

Ostatnia konferencja w Duchowej Szkole Ojca Pio odbędzie się 24 czerwca (poniedziałek) 2019 o godz 19:00, a nie 10.06 tak jak wstępnie było planowane.

Za zmianę terminu przepraszamy

Nadal zatrudnię Psychologów

Zatrudnię do współpracy psychologów wierzących, którzy chcą realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii.

Więcej…

Artykuł tygodnia

ZEGAR BIOLOGICZNY

Zioła, suplementy czy antybiotyki to nie "złoty środek" do wyzdrowienia. To tylko pewien etap, umożliwiający powrót do zdrowia. Co w takim razie jest źródłem zdrowia?
Zioła mogą przywrócić pełną równowagę pracy narządów wewnętrznych lecz aby uzyskać w pełni kondycję zdrowotną, należy włożyć w to swoją pracę - nad sobą. Pierwszym i najważniejszym lekarstwem jest właściwa dieta i pory spożywania posiłków. Istnieją różne szkoły i rozmaite teorie dotyczące stosowania diety lecz najważniejszym nauczycielem jest nasz organizm. To on mówi jakich posiłków unikać, jakie spożywać i kiedy. To samo dotyczy czasu pracy, odpoczynku, relaksu i snu.

Więcej…