Ważna informacja !

Ziołowe mieszanki przepisywane w naszym gabinecie są indywidualnie dobierane dla danej osoby w zależności od obecnego stanu organizmu, a dokładniej mówiąc – narządów wewnętrznych. Nie są mieszankami gotowymi na daną dolegliwość, tak jak jest to w przypadku antybiotyków lub gotowych herbatek ziołowych. Dlatego nie powinno się stosować jednej złożonej receptury dla całej rodziny lub sąsiadów - nawet w przypadku tych samych objawów czy dolegliwości! Nie powinno się również samowolnie powtarzać tej samej mieszanki kilkakrotnie!
Nie dostosowanie się do powyższej informacji lub wskazań terapeuty może nieść za sobą poważne konsekwencje dla zdrowia, za które nie bierzemy odpowiedzialności.

Aktualności

Konferencja: "PRAWO NAWYKU"

to tytuł kolejnej konferencji w Duchowej Szkole Ojca Pio, która odbędzie się 1 kwietnia (poniedziałek) 2019 o godz 19:00 w rest "zdrojowa" w Jastrzębiu.

Więcej…

Nadal zatrudnię Psychologów

Zatrudnię do współpracy psychologów wierzących, którzy chcą realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii.

Więcej…

Artykuł tygodnia

DLACZEGO LUDZIE KŁAMIĄ

Dlaczego ludzie szerzą oszczerstwa, odbierają bezinteresownie innym dobre imię? Czy tylko po to, by siebie usprawiedliwić, poczuć przez chwilę satysfakcję, że nie ma świata prawdy, wolnego od zła i zamętu? Kłamstwo - grzech główny. Zakaz kłamania został wyryty na kamiennych Mojżeszowych tablicach.

Ojcem kłamstwa jest diabolos - ten, którego celem jest - jak powiada Pismo Święte - sianie zamętu, zamieszanie, skłócanie. Philip Zimbardo, jeden ze współczesnych badaczy psychologii dobra i zła, stawiając pytanie o to, dlaczego dobrzy ludzie czynią zło, powiada, że grzechem anioła niosącego światło, zwanego Lucyferem, jest to, co średniowieczni myśliciele nazywali cupiditas: pożądanie, zachłanność, skąpstwo, potrzeba dominacji nad innymi - przymus, by zagarniać, zawłaszczać, podporządkowywać sobie wszystko i wszystkich.

Taki człowiek wrogie dla siebie otoczenie (które mogłoby obnażyć kłamstwo) będzie od siebie odpychać lub atakować.

Więcej…