Składanie zamówień

  1. Zamówienia można składać poprzez:
    sklep internetowy - bez rejestracji tylko zostawiając niezbędnę dane do realizacji zamówienia.
    email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 32 44 02 711.
  2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
  3. Czas realizacji zamówienia standardowo wynosi 2-3 dni robocze (przesyłka proirytetowa) do 14 dni zgodnie z polskim prawem. W innych przypadkach (przesyłka o niestandardowych wymiarach, i tym podobnych) klient zostanie poinformowany.
  4. Na zakupiony towar wystawiana jest faktura lub paragon. Dołączona jest ona do przesyłki i stanowi potwierdzenie (dowód) zakupu.
  5. Umowę uważa się za zawartą z chwilą otrzymania potwierdzenia zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków określonych w zdaniu następnym. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia wzbudzających wątpliwości, w szczególności co do kompletności lub prawdziwości danych zawartych w zamówieniu, zamiaru wywiązania się z zobowiązań nakładanych przez umowę lub właściwego użytkowania towaru. Sprzedawca może uzależnić realizację zamówienia od uzyskania potwierdzenia zamówienia lub przedpłaty.
  6. Na potwierdzenie zamówienia czekamy do 5 dni roboczych.

Aktualności

Ogłoszenie

Ze względu na nieustające zagrożenia ze strony koronawirusa oraz doświadczenia ze środkami dezynfekcyjnymi podrażniającymi skórę dłoni i "przykrym" zapachem różnych płynów, postanowiliśmy wprowadzić do nabycia w gabinecie specjalistyczne, wyłącznie medyczne, chirurgiczne środki dezynfekcyjne, przebadane dermatologicznie, które nie powodują zmian skórnych i nie "niszczą" dłoni.

Więcej…

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…