Przykładowy jadłospis - Grupa krwi „AB”

grupa-krwi-ab.jpg

Grupa krwi „AB”wynika z połączenia grup „A” i „B”, ma po trochę cech z obu tych grup. Osoby z tą grupą krwi powinny odżywiać się pożywieniem mieszanym, a więc korzystnym dla grupy krwi „A” i „B”. Jest to najmłodsza grupa, posiada ją zaledwie 5 % ludności. Grupę „AB” cechuje wrażliwy układ pokarmowy oraz duże narażenie na choroby serca. Osoby te cenią sobie sporty, które odprężają, a w których nie trzeba rywalizować. Korzystne jest dla nich uczęszczanie na zajęcia takie jak: taniec, aerobic, które sprawiają, że człowiek się relaksuje.

Śniadanie:
-sałatka z odpowiednich owoców (figi, grejpfruty, śliwki, ananasy), można osłodzić syropem klonowym oraz dodać orzeszki ziemne, przyprawić do smaku sokiem z cytryny.
-grejpfruty z miodem -mozzarella z pomidorami i bazylia

Obiad/Kolacja:
boczniaki grillowane na sałacie
-sałatka z tuńczyka

Napoje:
-sok z wiśni, żurawin, winogronowy-kawa ziarnista
-herbata zielona, z owoców z dzikiej róży lub rumiankowa.

Pozostałe grupy krwi:
Grupa krwi „0” - kliknij tutaj.
Grupa krwi „A” - kliknij tutaj.
Grupa krwi „B” - kliknij tutaj.


Przedstawione powyżej propozycje są tylko przykładową formą codziennej diety i nie stanowią recepturowego przepisu.

Aktualności

Ogłoszenie

Ze względu na nieustające zagrożenia ze strony koronawirusa oraz doświadczenia ze środkami dezynfekcyjnymi podrażniającymi skórę dłoni i "przykrym" zapachem różnych płynów, postanowiliśmy wprowadzić do nabycia w gabinecie specjalistyczne, wyłącznie medyczne, chirurgiczne środki dezynfekcyjne, przebadane dermatologicznie, które nie powodują zmian skórnych i nie "niszczą" dłoni.

Więcej…

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…