Ważna informacja !

Ziołowe mieszanki przepisywane w naszym gabinecie są indywidualnie dobierane dla danej osoby w zależności od obecnego stanu organizmu, a dokładniej mówiąc – narządów wewnętrznych. Nie są mieszankami gotowymi na daną dolegliwość, tak jak jest to w przypadku antybiotyków lub gotowych herbatek ziołowych. Dlatego nie powinno się stosować jednej złożonej receptury dla całej rodziny lub sąsiadów - nawet w przypadku tych samych objawów czy dolegliwości! Nie powinno się również samowolnie powtarzać tej samej mieszanki kilkakrotnie!
Nie dostosowanie się do powyższej informacji lub wskazań terapeuty może nieść za sobą poważne konsekwencje dla zdrowia, za które nie bierzemy odpowiedzialności.

Aktualności

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

Porady Zielarskie Online

Skorzystaj z wygodnych konsultacji online, które pozwolą Ci uzyskać porady bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj poradę zielarską online - kliknij tutaj.  

Konsultacja zdalna może odbywać się poprzez platformę Skype, specjalny dedykowany link (bez konieczności logowania), lub też drogą telefoniczną. Wybór preferowanego sposobu kontaktu zostanie dokonany w chwili planowanego rozpoczęcia konsultacji. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, nasi pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnej opieki zdrowotnej bez konieczności osobistego stawiania się w gabinecie.

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…