Jajecznica z pomidorem

Czas wiosenny może przynieść z sobą tzw wiosenne przesilenie. Jest to stan, w którym czujemy się często zmęczeni, apatyczni. Nie będę tu opisywał przyczyny owego stanu lecz podam przepis na delikatne wzmocnienie organizmu i poprawienie koncentracji.

Na rozgrzany olej lub oliwę (najlepiej z ostropestu lub z oliwek) wrzucić pokrojonego na cząstki pomidora bez skórki,
dodać szczyptę bazylii,
szczyptę kurkumy i/lub tymianku,
szczyptę kminku,
wbić jajka (jeśli jajecznica jest dla małego dziecka, użyć samego żółtka),
dodać czarny pieprz, sól do smaku.
Wszystko przesmażyć i gotowe.

UWAGA: Proszę nie zmieniać kolejności dodawanych produktów.

SMACZNEGO!


Aktualności

Ogłoszenie

Ze względu na nieustające zagrożenia ze strony koronawirusa oraz doświadczenia ze środkami dezynfekcyjnymi podrażniającymi skórę dłoni i "przykrym" zapachem różnych płynów, postanowiliśmy wprowadzić do nabycia w gabinecie specjalistyczne, wyłącznie medyczne, chirurgiczne środki dezynfekcyjne, przebadane dermatologicznie, które nie powodują zmian skórnych i nie "niszczą" dłoni.

Więcej…

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…