Polityka prywatności

Określenie zasad gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep zielarz.eu którego właścielem jest:
Sklep Zielarsko Medyczny im Św. Ojca Pio pod adresem ul. Wyzwolenia 134, 44-337 Jastrzębie Zdrój, dalej zwany sklepem internetowym.

Jakie dane zbiera sklep internetowy podczas rejestracji i dokonywania zakupów?

Sklep internetowy będzie od Zamawiających zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem oprogramowania oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji:

  • nazwisko i imię,
  • adres zameldowania
  • adres do realizacji zamówień, jeżeli jest inny niż adres podstawowy,
  • adres e-mail
  • numer telefonu.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zamówienia. 

Zarejestrowany użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich edycji. W celu zmiany danych prosimy o kliknięcie zakładki moje konto i dokonanie edycji zawartych danych 

Udostępnienie informacji

W celu realizacji umowy Sklep www.zielarz.eu może udostępniać zebrane od Państwa dane do firm kurierskich oraz operatorów płatności. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.

Środki techniczne i Państwa obowiązki

Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich.  Wszystkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji następują za pośrednictwem bezpiecznego połączenia szyfrowanego.

Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że sklep internetowy nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na. W celu uniemożliwienia korzystania z państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania ze sklepu.

Zamawiający ma prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych.

Aktualności

Porady Zielarskie Online

Skorzystaj z wygodnych konsultacji online, które pozwolą Ci uzyskać porady bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj poradę zielarską online - kliknij tutaj.  

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…