Brak nazwy

brak-nazwy-2a.jpg

Trzeba mieć świadomość tego co jest czym i wszystko nazywać aby była pełna jasność dążeń. Pod nazwą "walki o prawa kobiet" należy zadać sobie pytanie:"prawa do czego?". Za słowem "decyzyjność" stoi pytanie "o czym?". W tej sytuacji jest to wyłącznie uzyskanie prawa do decydowania o odbieraniu życia. Za wzniosłymi hasłami uspokajamy swoje sumienia i zakrywamy rzeczywistość - często mroczną.

"Prawo do aborcji" jest bezosobowym wyrażeniem, jakby opisywało utylizację śmieci, a nie uśmiercenie poczętego dziecka. Dlatego określajmy, wyczerpujmy i nazywajmy dokładnie i szczegółowo wszystkie aspekty związane z nadawaniem sobie różnych "praw". W tym przypadku za ogólnikowym określeniem "prawo do aborcji" musimy zdawać sobie sprawę o całkowitym znaczeniu tego słowa, a jest nim wyraźne żądanie prawa do odbierania życia i to w czasie kiedy tak walczymy o to, aby uratować ludzkie istnienia, dziękując za pomoc ratownikom i służbom medycznym.

Aktualności

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

Stały kontakt oraz adres e-mail dla naszych pacjentów - Aktualizacja

W związku z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz dyrektywami rządowymi o ograniczeniu zgromadzeń i przemieszczania, pragniemy czynnie uczestniczyć w zapobieganiu rozprzestrzeniania koronawirusa poprzez całkowite dostosowanie się do tych wskazań.
Dlatego w tym trudnym dla wszystkich czasie proponujemy Państwu inne rozwiązania na okres, w którym nasze gabinety również pozostają chwilowo nieczynne.

Więcej…

Transmisje telewizyjne i radiowe Mszy św.

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

COVID-19 - ZIELARZ RADZI

Od pierwszej informacji o wirusie z WUHAN minęło trochę czasu. Dysponując obecnie wystarczającymi danymi na temat koronawirusa (COVID-19) mogę ostatecznie powiedzieć, że jednym z głównych czynników powodujących wtargnięcie i rozwój wirusa w organizmie jest wilgoć (śluz). Co zrobić aby SKUTECZNIE zabezpieczyć się przed wirusem? Nie dopuścić w tym czasie do powstawania wilgoci w organizmie. Eliminujemy ze swojej diety:

– surowe mięso, zimne produkty, słodkie lub śluzotwórcze pożywienie, czyli:

- surowe owoce i surowe warzywa, wody smakowe,  kiełki i soki słodzone, które powodują powstanie rzadkiego, wodnistego śluzu lub wilgoci. Podobny efekt wywołuje nadmierna ilość zbyt zimnego pożywienia – zaleca się, by pokarm miał temperaturę pokojową lub wyższą. 

Należy wyeliminować w tym czasie spożycie słodkich i innych śluzotwórczych pokarmów, do których zalicza się: nabiał, oleje, oleiste pokarmy, takie jak orzechy i nasiona (zwłaszcza orzeszki ziemne) oraz pokarmy zawierające skoncentrowane substancje słodzące. Jeśli w nadmiarze przyjmuje się cukry proste, które występują w słodzikach i owocach, cukry te także wzmagają rozwój infekcji, wirusów i drożdżowców. 

Więcej…