Bezpieczeństwo wizyt w gabinecie zielarskim im.św Ojca Pio

Od tego roku w zakresie naszej działalności jest

DEZYNMED baner

Dzięki temu Gabinet i Sklep Zielarko-Medyczny im.św. Ojca Pio w Jastrzębiu Zdroju oraz pozostałe nasze placówki spełniają wszystkie warunki zabezpieczeń Sanitarno - Epidemiologicznych w stopniu Najwyższej Ochrony Czystości Mikrobiologicznej (a nie tylko podstawowej) poprzez zastosowanie profesjonalnych, specjalistycznych środków medycznych i dezynfekcyjnych, takich jak: Przepływowe Lampy UV-C z dopuszczeniem do stosowania w obecności ludzi i innych organizmów żywych (rośliny, zwierzęta), używane w klinikach medycznych i niektórych szpitalach. Chirurgiczne płyny dezynfekujące p.wirusowe i biobójcze o przedłużonym działaniu do 3h!, maty dekontaminacyjne i generatory ozonu (ozonowanie pomieszczeń po zakończonej pracy).

Te czynności pozwalają na zapewnienie maksymalnej ochrony przeciw wirusowej i bakteryjnej  wszystkim naszym pacjentom i personelowi. Stosowane przez nas technologie i zabezpieczenia wykraczają poza ogólne standardy wytycznych sanitarnych.

Wszystko po to, aby zapewnić jak najlepsze warunki bezpieczeństwa sanitarnego dla wszystkich osób przebywających w naszych placówkach. 

Ponadto dla bezpieczeństwa własnego i pacjentów używamy podczas wizyt rękawiczek lateksowych, przyłbic lub maseczek. To samo obowiązuje wszystkie osoby przebywające na poczekalni i w gabinecie.

Dezynfekcja foteli/krzeseł 
odbywa się za każdym razem po wyjściu pacjenta. Toalety co 3 godziny również poddawane są dezynfekcji o czym informuje stosowne ogłoszenie na drzwiach wejściowych do nich.

U nas możesz czuć się bardziej bezpiecznie niż w jakimkolwiek innym miejscu!

Aktualności

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

Porady Zielarskie Online

Skorzystaj z wygodnych konsultacji online, które pozwolą Ci uzyskać porady bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj poradę zielarską online - kliknij tutaj.  

Konsultacja zdalna może odbywać się poprzez platformę Skype, specjalny dedykowany link (bez konieczności logowania), lub też drogą telefoniczną. Wybór preferowanego sposobu kontaktu zostanie dokonany w chwili planowanego rozpoczęcia konsultacji. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, nasi pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnej opieki zdrowotnej bez konieczności osobistego stawiania się w gabinecie.

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…