Przegląd wszystkich artykułów

Pół żartem/Pół serio

Czytaj więcej: Pół żartem/Pół serio
W ostatnim czasie słuchamy przede wszystkim informacji przesyconych lękiem, strachem i wszystkim co go dokarmia. Może czas zmienić kanał? Zapraszam Cię do uśmiechu z codziennych spraw.

Czytaj więcej: Pół żartem/Pół serio

Tego telewizja nie pokazuje

Czytaj więcej: Tego telewizja nie pokazuje

Jedynym co dzisiaj słyszymy w mediach to strach przed zakażeniem, protesty restauratorów, hotelarzy, górali czy kobiet. Ogólnie można powiedzieć o wszechobecnym niezadowoleniu i chaosie. Taki właśnie świat z jakiś powodów jest głównie ukazywany przez medialne informacje. A rzeczywistość? Ludzie mają pragnienie dobra, jedności wspólnotowej gdzie nie ma sztucznie pompowanych podziałów politycznych i manipulacji poprzez chaos informacyjny, wprowadzanie lęku i wewnętrznych sporów.

Czytaj więcej: Tego telewizja nie pokazuje

Nie zabijaj się - powinieneś to zobaczyć

Czytaj więcej: Nie zabijaj się - powinieneś to zobaczyć
Jest wiele ludzi, których życie jest proste, ułożone i ustatkowane. Jednak czy właśnie oni przede wszystkim zasługują na podziw?
Jeżeli twoje życie jest niepoukładane, okaleczone, potępiane przez środowisko, niegodne wg kryteriów tych "godnych" - musisz to zobaczyć!

Czytaj więcej: Nie zabijaj się - powinieneś to zobaczyć

Rejestracja telefoniczna

Czytaj więcej: Rejestracja telefoniczna

 

Rejestracja do gabinetu w Jastrzębiu Zdroju nr tel 32 44 02 711 czynna od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godz. od 9:00 do 17:00 - w SOBOTĘ i NIEDZIELĘ rejestracja jest NIECZYNNA.

Rejestracja do pozostałych placówek z poza Jastrzębia jest ten sam 32 44 02 711 czynna od poniedziałku do CZWARTKU od godz. 10:00 do 17:00   w  PIĄTEK, sobotę i niedzielę rejestracja jest NIECZYNNA.

Czytaj więcej: Rejestracja telefoniczna

Aktualności

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

Porady Zielarskie Online

Skorzystaj z wygodnych konsultacji online, które pozwolą Ci uzyskać porady bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj poradę zielarską online - kliknij tutaj.  

Konsultacja zdalna może odbywać się poprzez platformę Skype, specjalny dedykowany link (bez konieczności logowania), lub też drogą telefoniczną. Wybór preferowanego sposobu kontaktu zostanie dokonany w chwili planowanego rozpoczęcia konsultacji. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, nasi pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnej opieki zdrowotnej bez konieczności osobistego stawiania się w gabinecie.

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…