Jak jest po tamtej stronie snu cz.3/3

Pamiętaj: Bogu bliżej jest do ratownika wodnego, który widząc, że ktoś się topi, rzuca wszystko i biegnie na ratunek, niż do urzędnika, który stoi z notatnikiem i zapisuje każde wykroczenie.

Kiedy świat pogrążony jest w chaosie - słuchaj dobra.
Kiedy w życiu wiele spraw budzi Twoje wątpliwości - szukaj dobra.
Gdy już nie wiesz jak żyć - podążaj za dobrem.
Kiedy tracisz nadzieję - patrz na dobro.
Jeśli już to wiesz - bądź dobry / bądź dobra. 

/p>

Aktualności

Kontakt z terapeutą

Początkowo uruchomiliśmy kontakt drogą mailową z terapeutą później ze względu na wielość otrzymywanych informacji i ograniczenia czasowe, zamieniliśmy sposób kontaktu na wyłącznie telefoniczny. Kontakt mailowy został zlikwidowany o czym informowaliśmy.

Więcej…

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…