Zanim zdecydujesz się na wizytę

REGULAMIN WIZYT

1. Jeżeli czujesz się bardzo osłabiony/osłabiona, występuje u ciebie kaszel lub gorączka - powiadom o tym telefonicznie naszą rejestrację abyśmy mogli zmienić termin wizyty, udzielić porady telefonicznej lub przekierować do odpowiedniej placówki medycznej.

2. Jeśli jesteś bezpośrednio po kwarantannie, odczekaj jeszcze 2 tygodnie zanim umówisz się na wizytę.

3. Jeżeli po przebytej kwarantannie nadal utrzymuje się kaszel, powiadom o tym telefonicznie naszą rejestrację zanim zgłosisz się do nas na wizytę. Postaramy się Tobie pomóc nim osobiście odbędziesz ją w gabinecie.

Taki sposób zachowania zasad bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli nie narażać ciebie i innych osób na dodatkowe komplikacje zdrowotne gdy organizm jeszcze jest immunologicznie osłabiony.

4. Jeżeli występuje u ciebie jakikolwiek rodzaj kaszlu, choćby tylko alergiczny, prosimy aby w naszym ośrodku przebywać w maseczce ochronnej zasłaniając usta i nos, zamiast nałożonej przyłbicy itp.

5. Utrzymywanie dystansu z rozmówcą. Pytania kierowane do terapeuty zadajemy tylko i wyłącznie w gabinecie, zamiast zatrzymywać go np. w poczekalni lub korytarzu.

6. Zanim wejdziesz bezpośrednio z drogi do gabinetu, odpocznij chwilę na poczekalni. Zadyszka powoduje przyspieszony puls i utrudnioną rozmowę.

7. Podczas wizyty możesz mieć mierzony puls. Dlatego koniecznie i obowiązkowo zdezynfekuj nadgarstki i dłonie.

Automatyczne dozowniki z chirurgicznym płynem do dezynfekcji rąk znajdują się wewnątrz w gabinecie lub bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi do gabinetu.

PROSIMY ZAPAMIĘTAĆ I DOSTOSOWAĆ SIĘ DO REGULAMINU W NASZYCH OŚRODKACH.

OSOBY, KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESTRZEGAĆ ZASAD BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO OBOWIĄZUJĄCYCH W NASZYCH PLACÓWKACH - NIE ZOSTANĄ PRZYJĘTE NA KONSULTACJE W GABINECIE.

Aktualności

Jak wzbudzić żal doskonały

Więcej…

Porady Zielarskie Online

Skorzystaj z wygodnych konsultacji online, które pozwolą Ci uzyskać porady bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj poradę zielarską online - kliknij tutaj.  

Konsultacja zdalna może odbywać się poprzez platformę Skype, specjalny dedykowany link (bez konieczności logowania), lub też drogą telefoniczną. Wybór preferowanego sposobu kontaktu zostanie dokonany w chwili planowanego rozpoczęcia konsultacji. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, nasi pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnej opieki zdrowotnej bez konieczności osobistego stawiania się w gabinecie.

STREFA IGNATIANUM

Wprowadzenie do modlitwy medytacyjnej.

Więcej…

Artykuł tygodnia

Epidemia Głodu - Aktualizacja

Na łamach naszej strony internetowej pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wspierają razem z nami polskich Misjonarzy i ludność w Afryce. W kwietniu prosiliśmy dla nich o pomoc finansową ponieważ sytuacja w Afryce jest dramatyczna. Zostali pozostawieni bez opieki i środków medycznych, wystarczającej żywności, pitnej wody, a szalejąca pandemia koronawirusa wespół z towarzyszącymi chorobami zaczęły zbierać  ogromne śmiertelne żniwo.
Niemal wszystkie instytucje charytatywne, większość lekarzy i osób niosących pomoc opuściła kontynent Afryki. Pozostali głównie polscy Misjonarze. Ich apel o pomoc - dzięki Bogu - nie pozostał bez echa. My również dołączyliśmy do tych, którzy odpowiedzieli na to wezwanie.

Więcej…